Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Toe To Toe Boxing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 07, 2023
Bir boks hayranıysanız, Toe Toe Boxing'i kaçırmadığınızdan emin olun! Web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur!
  • Navigate Game
    Block/duck/jab/hook
    Block/duck/jab/hook

Toe Toe Boxing, klasik 2B boks deneyimini yeniden yaratan, tarayıcı tabanlı ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Bu oyunun GameBoy'dan ilham alan piksel sanat grafikleri, sizi retro oyunların görkemli günlerine geri götürecek. Bu oyunda bir rakibe karşı boks yapacak ve boks yeteneklerinizi test edeceksiniz. Kontrolleri öğrenmesi basit ama ustalaşması zor; hızlı düşünme ve hızlı refleksler gereklidir. Aynı klavyeyi kullanarak bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı yarışabilirsiniz.

Birçok efsanevi boksör, sporun tarihi boyunca yüzüğü süsledi. Boks, büyük Muhammed Ali ve yenilmez Mike Tyson gibi tüm zamanların en büyük sporcularından bazılarını yetiştirmiştir. Bu tarih, Toe To Toe Boxing'de hayata geçirilerek savaşın heyecanını yaşamanıza ve kendinize gerçek bir boks şampiyonu kurmanıza izin veriyor. Bu yüzden yüzüğe girin, reflekslerinizi geliştirin ve bu heyecan verici dövüş oyununda tepeden tırnağa gitmeye hazırlanın.

Dövüş oyunları ve boks oyunları hayranları için mükemmel olan bu oyun, modern dokunuşlarla nostaljik bir oyun deneyimi sunuyor. Öyleyse neden bekleyelim? Şimdi deneyin ve bir sonraki boks şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

  • 2D piksel grafikler
  • 2 oyuncu modu
  • Hızlı oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor
Yayın tarihi
Şubat 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Toe To Toe Boxing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.2k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Toe To Toe Boxing game, make sure to check out our other exciting games.