Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

TMNT: Shadow Heroes

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 12, 2014
En son maceralarında Teenage Mutant Ninja Turtles'a katılın ve seviyelerde gezinmek ve düşmanları geçmek için özel becerilerini kullanın!
  • Move
    Action

Bu yeni TMNT: Shadow Heroes oyunları gibi en iyi ücretsiz çevrimiçi nikelodeon oyunlarından bazılarını burada, 1001-oyun.com'da çevrimiçi oynayın. Bu yeni görevde en sevdiğiniz çizgi film karakteri Leonardo, Michelangelo, Raphael ve Donatello ile oynayın. Bir ninja olduğunuzu hayal edin.

Pizza yemeyi bırak ve savaşa git! Yenilmeniz gereken birçok düşman sizi bekliyor. Üstelik çok sessiz olmalısınız çünkü yüksek sesler sizi öldürmek isteyen ruhları cezbeder. Neyse ki, onlardan önce saklanabileceğiniz yerler var. Ancak Shadow Heroes - TMNT oyununun görevi tüm ışıkları ve düşmanları yok etmektir. İyi şanlar!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Akıllıca tasarlanmış seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Geliştirici
TMNT: Shadow Heroes, Nikelodeon tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 7
This TMNT: Shadow Heroes game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 31.6k times and has received a rating of 3.92 / 5 din 107 votes. This awesome game has been made by Nikelodeon and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this TMNT: Shadow Heroes game, make sure to check out our other exciting games.