Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

TMNT: Collect & Conquer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 28, 2015
En sevdiğiniz Ninja Kaplumbağa olarak oynayın ve tehlikeli görevleri tamamlarken tüm düşmanlarınızı alt edin!
  • Move
    Attack

Collect and Conquer'da en sevdiğiniz Teenage Mutant Ninja Turtle olarak oynayabilirsiniz. Süre dolmadan tüm mutajenleri toplayın ve yolunuzu kapatan Kraang'ı alt edin.

Nickelodeon'un Teenage Mutant Ninja Kaplumbağaları ile olağanüstü bir maceraya atılmanın zamanı geldi!

Koşma, robotlar, nesne toplama ve koşma gibi oyunları sevdiğinizi varsayarsak, bu oyuna bayılacaksınız. Başlangıçta dört kaplumbağadan birini seçmeniz gerekecek ve daha sonra üç seviyeden birini seçeceksiniz, ancak oyunun başında sadece iki tanesine erişilebilir.

Her seviyede, belirli sayıda mutajen şişesi toplamanız ve süre dolmadan bölgede devriye gezen belirli sayıda robotun üstesinden gelmeniz gerekir!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Ninja Kaplumbağalardan herhangi biri olarak oynayın
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 7
This TMNT: Collect & Conquer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 22.4k times and has received a rating of 4.34 / 5 din 58 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this TMNT: Collect & Conquer game, make sure to check out our other exciting games.