Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tiny Landlord

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 14, 2022
Tiny Landlord, büyüyen bir şehri inşa etmenize ve yönetmenize izin veren eğlenceli bir çevrimiçi oyundur. Burada, sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

İyi bir çevrimiçi şehir kurma oyunu mu arıyorsunuz? Çeşitli kurumları kurmanıza, organize etmenize ve yönetmenize izin veren oyunlar siz misiniz? Eğer öyleyse, sizin için çok güzel bir şehir kurma oyunumuz var, Tiny Landlord!

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, bir şehri baştan aşağı planlayacak, inşa edecek ve büyüteceksiniz. Sadece nerede ve ne zaman yaratacağınıza karar vermekle kalmayacak, aynı zamanda bunu yaparken para kazanmak ve gelirinizi artırmak için binalarınızı yükseltmek zorunda kalacaksınız. Ne kadar çok yükseltme yaparsanız, dakika başına o kadar fazla para kazanırsınız, bu nedenle nakit akışınızın her fırsatta artmasını sağlamak sizin yararınızadır.

Bu çevrimiçi yönetim oyunu oynamak çok eğlencelidir ve düşük bir giriş engeline sahiptir, bu da herkesin oyundan zevk alabileceği anlamına gelir. Nasıl oynanacağını öğrenmek gerçekten çok kolay ve bir kez temel bilgileri edindikten sonra, başarının en yüksek zirvelerine ulaşmaya hazırsınız! Yani ne kadar iyi bir şehir yöneticisi olduğunuzu görmeye hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve sizi çalışırken görelim!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Canlı renkler
  • Binalar yükseltilebilir
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
July 2022
Geliştirici
Tiny Landlord, PlayCade Interactive GmbH tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Tiny Landlord game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.7k times and has received a rating of 4.58 / 5 din 19 votes. This awesome game has been made by PlayCade Interactive GmbH and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Tiny Landlord game, make sure to check out our other exciting games.