Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Time Shooter 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 02, 2023
Time Shooter 2 ile çekim becerilerinizi test edin! Tüm rakiplerinizi size ulaşmadan önce yenebilir misiniz?
  • Move
    Shoot
    Throw Weapon

Time Shooter 2'de Becerilerinizi Açığa Çıkarın: Çevrimiçi En İyi Engelsiz Nişancı Oyunu!

Çevrimiçi, engelsiz ve doğrudan internet tarayıcınızdan oynanabilen heyecan verici bir nişancı oyunu olan Time Shooter 2 ile adrenalin pompalayan bir maceraya hazırlanın! Kendinizi aksiyon dolu bir deneyime kaptırırken, rakiplerinizi size yaklaşmadan önce ortadan kaldırmak için heyecan verici bir savaşa katılın.

Usta Taktik Zaman Kontrolü

Time Shooter 2'de düşmanlarınızı alt etmeye ve onları alt etmeye çalışırken stratejik düşünme çok önemlidir. Eşsiz bir özellik bu oyunu farklı kılar - hareketsiz kaldığınızda zaman donar. Bir sonraki hamlenizi dikkatli bir şekilde planlamak, çevrenizi değerlendirmek ve kusursuz stratejiler uygulamak için bu taktiksel avantajı kullanın. Ancak, harekete geçtiğinizde zaman akmaya başladığından, ölümcül baltalarla donanmış rakiplerinize karşı dikkatli olun.

Arsenalinizi Seçin

Her seviyeyi fethetmek ve galip çıkmak için tehlikeli arazilerde gezinmeli ve size meydan okumaya cesaret eden tüm düşmanları ortadan kaldırmalısınız. Tabancalar, makineli tüfekler ve hatta baltalar dahil olmak üzere, size her savaş senaryosuna uygun çeşitli oyun seçenekleri sunan bir silah cephaneliğinden seçim yapın.

Büyüleyici Düşük Poli Sanat Stili

Farklı bir görsel çekicilik katan büyüleyici bir düşük poli sanat stiline sahip Time Shooter 2'de aksiyon ve sanatın büyüleyici birleşimine tanık olun. Kendinizi kesintisiz animasyonlara kaptırın ve sizi saatlerce meşgul eden akıcı bir oynanış sağlayın.

Çocuklar İçin Silah Oyunları, Güvenli ve Sürükleyici

Genç oyuncular için özel olarak tasarlanmış, ilgi çekici ve kontrollü bir ortamda el-göz koordinasyonlarını geliştirmelerine ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyan çevrimiçi aksiyon oyunlarının heyecanını yaşayın.

Engellenmemiş Oyunların Özgürlüğünü Kucaklayın

Engelsiz nişancı oyunları dünyasında gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarın ve Time Shooter 2'yi vazgeçilmez çevrimiçi oyun deneyiminiz haline getirin. Yetenekli bir nişancının yerine geçin, zamanın kendisini fethedin ve nihai şampiyon olarak yükselin.

Time Shooter 2'yi Bugün Oynayın!

Bugün en iyi çevrimiçi nişancı oyunlarını deneyimleyin - Time Shooter 2'yi oynayın ve kendinizi engellenmemiş aksiyonun büyüleyici dünyasına bırakın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Aksiyon dolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
June 2023
Geliştirici
Time Shooter 2, GoGoMan tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Time Shooter 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.2k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by GoGoMan and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Time Shooter 2 game, make sure to check out our other exciting games.