Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Time Shooter 3 S.W.A.T.

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 04, 2023
Time Shooter 3 S.W.A.T. önceki oyunları harika yapan her şeye ve çok daha fazlasına sahip! Gelin ve yenilikleri görün!
  • Move
    Shoot
    Throw Weapon

Karşınızda Time Shooter 3 S.W.A.T.: Nihai Engelsiz Nişancı Oyunu Devam Ediyor!

Time Shooter 3 S.W.A.T.'de bir sonraki adrenalin dolu aksiyon seviyesine hazır olun! Bu merakla beklenen devam filmi, selefini bir hit yapan aynı heyecan verici oynanışı ve büyüleyici düşük poli sanat stilini koruyor. Şimdi, ek bir değişiklikle seçkin bir S.W.A.T. rehineleri kurtarmak için bir görevde operatör.

Egzersiz Hassasiyeti ve Teyakkuz

Time Shooter 3 S.W.A.T.'de sadece yetenekli bir nişancı değil, aynı zamanda uyanık bir koruyucu da olmalısınız. Rakiplerinizi ortadan kaldırırken, masum rehineleri yaralamamak için son derece dikkatli olmalısınız. Hassasiyet ve stratejik düşünme, düşmanlarınızı dağıtırken rehinelerin güvenliğini sağlayan yoğun savaşlarda gezinirken çok önemlidir.

Engelsiz Aksiyon Oyunları En İyi Haliyle

Time Shooter 3 S.W.A.T.'nin sürükleyici dünyasına dalarken engelsiz nişancı oyunlarının heyecanını yaşayın. Çevrimiçi oynayın ve sizi saatlerce meşgul eden kesintisiz oyunun keyfini çıkarın. İster çevrimiçi aksiyon oyunları arayan genç bir oyuncu olun, ister bir sonraki mücadeleyi arayan deneyimli bir oyuncu olun, bu oyun tüm beceri seviyelerine hitap ediyor.

Büyüleyici Düşük Poli Sanat Stili

Büyüleyici düşük poli sanat stili, oyun deneyiminize benzersiz bir görsel yetenek katar. Zorlu seviyelerden geçerken, rehineleri kurtarırken ve düşmanlarınızı alt ederken kendinizi büyüleyici dünyasına kaptırın. Yoğun aksiyon ve çarpıcı grafiklerin birleşimi sizi hayran bırakacak.

Çocuklar İçin Güvenli ve İlgi Çekici Oyun

Ebeveynler, Time Shooter 3 S.W.A.T. çocukların çevrimiçi silah oyunlarının keyfini çıkarması için güvenli bir ortam sağlar. Oyun, genç oyuncuların aksiyon dolu oyunun heyecanını yaşarken el-göz koordinasyonu ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeleri için ilgi çekici bir platform sunuyor.

Engellenmemiş Oyunlar Dünyasının Kilidini Açın

Engellenmemiş oyunların dünyasının kilidini bir kez daha açın ve unutulmaz bir S.W.A.T. Time Shooter 3 S.W.A.T.'deki görev Kendinizi güçlü silahlarla donatın, masumları koruyun ve nihai kahraman olarak ortaya çıkın.

Meydan okumaya hazır mısın? Time Shooter 3 S.W.A.T.'nin heyecan verici dünyasına dalın. ve çevrimiçi olarak engellenmemiş nişancı oyunlarının zirvesini deneyimleyin!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Eşsiz oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
June 2023
Geliştirici
Time Shooter 3 S.W.A.T., GoGoMan tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Time Shooter 3 S.W.A.T. game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 2.60 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by GoGoMan and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Time Shooter 3 S.W.A.T. game, make sure to check out our other exciting games.