Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Timberman

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 29, 2022
Timberman ile odun kesmekte ne kadar iyi olduğunuzu herkese gösterin! Hemen şimdi burada, sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Tüm oyunlar rekabetçi olmak zorunda değildir. Her şey bir yarış değildir ve bazen her şeyi ağırdan alman, nefes alman ve rahatlaman gerekir. Bu yüzden bugünün oyunu, kendi hızınızda oynayabileceğiniz sıradan bir oyundur.

Timberman, sadece kendiniz denemeniz gereken, oynaması eğlenceli bir oyundur. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, adından da anlaşılacağı gibi ağaçları keseceksiniz. Endişelenmen gereken tek şey, şubelere çarpmadığından emin olmak. Bu, biraz hızlı düşünme ve bazı hızlı refleksler ve tepkiler gerektirebilir, ancak genel olarak her tür oyuncuya uygun oldukça sıradan bir deneyim.

Timberman dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandı ve 2014'ten bu yana en iyi oyunlardan biri olarak gösterildi ve bugüne kadar hala güçlü! Yani eğlenceli bir deneyim havasındaysanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Daha da eğlenceli oyunları ücretsiz oynamak ister misiniz? Oyun kategorilerimize göz atın! Oynayabileceğimiz binlerce ücretsiz oyunumuz var ve bunların çoğu Engelsiz Oyunlar da ve hepsi bu kadar değil! Biz hergün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D piksel grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2022
Geliştirici
Timberman, Digital Melody tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Timberman game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.2k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Digital Melody and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Timberman game, make sure to check out our other exciting games.