Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

TheLast.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 15, 2020
TheLast.io ile burada, 1001-oyun.com'da hayatta kalma becerilerinizi test edin ve ayakta kalan son kişi olmanın nasıl bir şey olduğunu görün!
 • Move
  Look Around
  Aim And Shoot
  Interact
  Switch Weapons
  Use Accessory

Survival.io oyunları oynamayı seviyorsanız, burada 1001-oyun.com'da TheLast.io oynayabilirsiniz. Bu eğlenceli fantezi battle royale oyunu sizi bir adaya düşürecek ve oradan kaynakları, silahları toplayıp diğer oyuncuları savuşturmak size kalmış. Bunun da ötesinde, güvenli alan zamanla küçülür, bu yüzden buna da dikkat etmelisiniz. İnternette ücretsiz io oyunları arıyorsanız, TheLast.io kesinlikle denemeniz gereken bir oyundur! Haritada kalan son kişi olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • çok oyunculu
 • Eğlenceli ve heyecan verici oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay
 • Battle royale tarzı oynanış

Yayın tarihi
Mart 2019
Geliştirici
TheLast.io, Dean Édan tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This TheLast.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.6k times and has received a rating of 3.07 / 5 din 83 votes. This awesome game has been made by Dean Édan and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this TheLast.io game, make sure to check out our other exciting games.