Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Space Ship War

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 20, 2022
Destansı uzay savaşlarına katılın ve her karşılaşmadan sağ çıkıp çıkamayacağınızı görün! Burada, sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Click And Drag To Play
    Zoom In/zoom Out

Çevrimiçi strateji oyunları oynamayı sever misiniz? Savaşın uzayda gerçekleştiği, savunmanızı kurmanız ve silahlarınızı yönetmeniz gereken bir oyun oynamak ister misiniz? Eğer öyleyse, Uzay Gemisi Savaşı'na bakmalısınız!

Bu, uzaylı saldırılarını planlamanızı ve hazırlamanızı ve ayrıca yok edilen birimleri yenileriyle değiştirmenizi sağlayacak, oynaması ücretsiz bir oyundur. Düşmanlarınız tarafından ele geçirilmediğinizden ve her zaman sizin için savaşan yeterli birliğe sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekecek. Strateji, bu uzay oyununda anahtardır ve planlama ve yönetim becerileri, sahip olunması gereken değerli varlıklardır. Tehlikeli uzaylı istilacılara karşı durmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Oynat düğmesini tıklayın ve bize en iyi stratejilerinizi gösterin!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Epik uzay savaşları
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Space Ship War game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.5k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Space Ship War game, make sure to check out our other exciting games.