Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

The Smurfs Village Cleaning

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 25, 2022
Köylerini temizleyip onarırken Şirinler'e katılın, gerçekten yardımınıza ihtiyaçları var!
  • Interact With The Game

Şirinler Köyü'nün biraz temizliğe ve onarıma ihtiyacı var. Şirinler ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar ama yardımınıza ihtiyaçları var. İçeri girip onlara yardım edebilir misin? Evlerinin onarılması gerekiyor, etrafta çok sayıda kırık eşya bulundu ve bunların da onarılması gerekiyor. Oyunda ilerledikçe daha fazla ev restore edilecek. Kendi evinizi de yükseltebilirsiniz! Yeni bir çatı seçin, eviniz için güzel bir kat boya ile eşleştirin ve kapı ve pencereleri de değiştirebilir! Ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar fazla yükseltme sizin için kullanılabilir hale gelir. Ayrıca, üzerinde çalıştığınız araçları daha da verimli hale getirmek için yükseltebilirsiniz!

Gördüğünüz gibi, bu temizleme oyununda yapabileceğiniz birçok aktivite var, bu yüzden Oynat düğmesini tıklayın ve bazı Şirinlere yardım edelim!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Yapacak çok aktivite
  • Cep telefonlarında kullanılabilir
  • oynamak çok kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
The Smurfs Village Cleaning, IMPS tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This The Smurfs Village Cleaning game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 4.75 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by IMPS and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this The Smurfs Village Cleaning game, make sure to check out our other exciting games.