Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

The Smurfs Skate Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 25, 2022
The Smurfs Skate Rush'ı tam burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz oynayın ve kaç engeli aşabileceğinizi görün!
  • Move

Şirinleri sever misin? Şirinler evreninde geçen bir çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Eğer durum buysa, sitemizde The Smurfs Skate Rush oynayabileceğinize göre doğru yere geldiniz.

Bu, sonsuz bir koşucuda bir Şirin'i kontrol ettiğiniz bir oyundur. Çilekleri toplarken ve engellerden kaçarken kaykayınızı sürmelisiniz. Oyun, kontrollere alışana kadar yavaş başlıyor, ancak hızla artıyor ve giderek zorlaşıyor! Şirinler Skate Rush, hızlı tepkiler ve iyi bir el-göz koordinasyonu içerir. Bu oyunda ustalaşmak için gerekenlere sahip olduğuna inanıyor musun? Oynat düğmesine basarak öğrenelim!

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Oyun kategorilerimize göz attınız mı? Ücretsiz oyunlar arıyorsanız ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, başlamak için harika bir yer. Araba sürme oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
The Smurfs Skate Rush, IMPS tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This The Smurfs Skate Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by IMPS and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this The Smurfs Skate Rush game, make sure to check out our other exciting games.