Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

The Punisher

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 13, 2022
İntikam arayışında Punisher'a katılmaya hazır mısınız? Ardından Oyna'ya tıklayın ve bu eski tarz dövüş oyununu deneyimleyin!
  • Next / Confirm
    Move
    Hit / Shoot / Pick Up An Item
    Jump

1001-oyun.com'da retro bir oyun zamanı ve The Punisher harika bir seçim. Evet, bu doğru, o Punisher!

Frank Castle'ın tehlikeli dünyasına adım atın ve intikam almak için sokak haydutları ve çetelerle savaşın. Bu, yolunuza çıkan her şeyle savaşmanız gereken klasik bir dövüş oyunudur. Düşmanlarınızın düşürdüğü silahları yumruklayabilir, tekmeleyebilir, fırlatabilir ve hatta toplayabilirsiniz. Her zaman kazandığınızdan emin olmak için tüm bu stratejileri kullanın.

Bu klasik oyun 1993 yılında SEGA Genesis konsolu için çıktı. Dünyanın her yerinden binlerce oyuncu oynadı ve beğendi ve şimdi web sitemizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Piksel sanat grafiklerinin ve size zor anlar yaşatmaktan çekinmeyen bir oyunun keyfini çıkarın. Bu dövüş oyununu yenecek kadar iyi misin?

Sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Çoğu engellenmemiş oyunlardır.

Özellikler:

  • Retro piksel sanat grafikleri
  • zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Nisan 1993
Geliştirici
The Punisher, Capcom tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This The Punisher game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.2k times and has received a rating of 2.60 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Capcom and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this The Punisher game, make sure to check out our other exciting games.