Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

The King Of Fighters 2002: Challenge To Ultimate Battle

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 21, 2023
Nesillerdir oyuncuyu etkileyen ve bugün hala beğeni toplayan gerçekten özel bir oyuna hazır olun!
 • Next / Confirm
  Move
  Kick/punch
  Special Attack 1
  Special Attack 2
  Punch
  Lower Kick
  Hook

Dövüş oyunlarının hayranı mısınız? Öyleyse, The King of Fighters 2002: Challenge to Ultimate Battle'a göz atmak isteyebilirsiniz! Bu retro dövüş oyunu çevrimiçi olarak mevcuttur ve oynaması çok eğlencelidir. Hepsinden iyisi, internette bulabileceğiniz birçok engellenmemiş oyundan biridir, bu nedenle ders sırasında oynadığınız için başınız belaya girer diye endişelenmenize gerek kalmayacak.

Çevrimiçi Klasik Bir Dövüş Oyunu

Aralarından seçim yapabileceğiniz 40'tan fazla farklı karakterle The King of Fighters 2002, klasik bir çevrimiçi dövüş oyununa harika bir örnektir. Her karakterin kendine özgü hareketleri ve yetenekleri vardır, bu nedenle hangisinin oyun tarzınıza en uygun olduğunu görmek için farklı dövüşçülerle denemeler yapmak isteyeceksiniz. Ve bu eski bir çevrimiçi oyun olduğu için, onu çalıştırmak için havalı bir oyun donanımına sahip olma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak - sadece web sitesini yükleyin ve gitmeye hazırsınız!

Forvet Sistemi: Eşsiz Bir Özellik

The King of Fighters 2002'yi engellenmemiş diğer dövüş oyunlarından ayıran şeylerden biri de Striker sistemidir. Bu, savaşta size yardımcı olması için başka bir karakteri çağırmanıza izin vererek oyuna ekstra bir strateji katmanı ekler. Bu, diğer pek çok engellenmemiş oyunda bulamayacağınız bir özellik ve hangisinin size en uygun olduğunu görmek için farklı Striker kombinasyonlarını denemek çok eğlenceli.

Çeşitli Oyun Modları

İster çevrimiçi retro oyunlar arıyor olun, ister sadece klasik bir dövüş oyunu denemek isteyin, The King of Fighters 2002: Challenge to Ultimate Battle kesinlikle oynamaya değer. Kapsamlı karakter kadrosu, derin oynanış mekaniği ve çeşitli oyun modları ile tekrar tekrar geri dönebileceğiniz bir oyun. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Kim bilir, belki de en büyük Savaşçı Kralı olabilirsiniz!

Engellenmemiş ve Oynamaya Hazır

Unutmayın, The King of Fighters 2002 çevrimiçi olarak sunulan birçok engellenmemiş oyundan biridir, bu nedenle onu herhangi bir endişe duymadan oynayabilirsiniz. Ders aralarında zaman geçirmek veya uzun bir günün ardından sadece gevşemek için harika bir yoldur. Peki ne bekliyorsun? Oyunu yükleyin ve tüm zamanların en ikonik dövüş oyunu karakterlerinden bazılarıyla kapışmaya hazırlanın!

Özellikler:

 • Retro 2D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
May 2002
Geliştirici
The King of Fighters 2002: Challenge to Ultimate Battle, Eolith tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This The King Of Fighters 2002: Challenge To Ultimate Battle game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 3.40 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Eolith and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this The King Of Fighters 2002: Challenge To Ultimate Battle game, make sure to check out our other exciting games.