Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

The Gun Game Redux

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 05, 2016
Artık "The Gun Game Redux" adlı bu yeni oyunda atış becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
  • Play

Gun Mayhem Redux adlı yeni oyunu 1001-oyun.com'da çevrimiçi oynayın. İlk başta basit bir silah kullanırken, savunmadan nişan almaya kadar tümü daha iyi bir nişancı olmakla ilgili üç farklı uygulama türünden birini seçin.

Bu yeni Engelsiz Oyun WTF'sini deneyin ve hedefleri tek bir yönden gelenlerle veya izlerini takip etmenin ekstra zorluğuyla güvenli bir mesafeden indirin. Size karşı diğer silahlar da dahil edilecektir.

Harika yeni silahlar, mermiler ve bıçaklar şimdi sizin için sıkı duruyor! Dahası, silah kargaşası çılgın oyunları ilginç bir şekilde, tek bir bilgisayarda 4 kişi ile oynamaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve koruyucularınızı alın ve savaşmaya çalışın ve bu dövüşlerin patronunun kim olacağını görün. Ek olarak, platform oyunu, arkadaşlarınızla oynamanıza ve oyunun 10 seviyeye ayrılacak olan hikaye bölümünü geçmenize izin verir.

Okul için bu engellenmemiş oyunlarda, çeşitli sorumluluklar almak istiyorsunuz: düşmanı defalarca öldürmek, 5 odak elde etmek, hayatta kalmaya devam etmek, vb. Küçük bir dövüşçünün işinde olacağınızı söyleyebilirsiniz. Kim benzersiz girişimlere düşürülecek?

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This The Gun Game Redux game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 10.9k times and has received a rating of 3.54 / 5 din 26 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this The Gun Game Redux game, make sure to check out our other exciting games.