Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

The Bos

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 27, 2022
The Bos ile beyninizi eğlendirin ve kaç tane bulmaca çözebileceğinizi görün! Burada, sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Bulmaca oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Boş zamanlarınızda oynamak için sürekli yeni ücretsiz bulmaca oyunları mı arıyorsunuz? Durum buysa, bir ziyafet içindesiniz çünkü The Bos'u tam burada, web sitemizde oynayabilirsiniz.

The Bos, ilerlemek için ipuçlarını bulmak ve bulmacaları çözmek için beyninizi kullanmanız gereken çevrimiçi bir düşünme oyunudur. Her seviye, içinde bulunan ipucunu toplamak için bir kutu açmanızı gerektirir. Dikkatlice bakmanız ve kutuyu nasıl açacağınızı bulmanız gerekecek. Ayrıca takılırsanız bir ipucu sistemi var, ancak buna güvenmeyin. Tüm bulmacalar bozulursa oyun cazibesini kaybeder. Bu yüzden kafanızı kaşımanızı sağlayacak bazı bulmacalar için kendinizi hazırlayın! Oynat'a tıklayarak kaç tane çözebileceğinizi görelim!

Web sitemizde daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Onları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize bakmak. Orada şu anda oynayabileceğiniz binlerce eğlenceli engellenmemiş oyun var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Zeki bulmacalar
  • Düşünmeyi teşvik eder
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This The Bos game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 14 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this The Bos game, make sure to check out our other exciting games.