Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Temple Raider

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 02, 2022
Temple Raider, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir koşucu oyunudur!
  • Move

Temple Run oyununu hatırlıyor musun? Oldukça iyiydi, değil mi? Birçoğu onu kopyalamaya çalıştı ama çok azı ona yaklaşmaya bile geldi. Günümüzün koşucu oyunu orijinaline en çok benzeyen, hatta aynı ayara sahip. Ancak farklılıklar var, aynı değil, olmak istemeyiz. Peki bu çevrimiçi oyundan ne bekleyebilirsiniz? Kilidi açılabilir karakterler, açılabilir yükseltmeler, hızlı oyun, madeni para toplama, anlık kararlar verme ve devasa bir goril tarafından kovalanma. Bu nedenle, çevrimiçi olarak eğlenceli oyunlar oynamak istiyorsanız ve küçük bir meydan okumaya aldırmayın, o zaman Temple Raider sizin için doğru oyundur!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Açılabilir görünümler
  • Yükseltmeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Temple Raider, Inlogic Software tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Temple Raider game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Inlogic Software and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Temple Raider game, make sure to check out our other exciting games.