Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tekken

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 15, 2022
1001-oyun.com'da ilk Tekken oyununu tamamen ücretsiz deneyimlemeye hazır olun! Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
 • Move
  Punch And Kick(You Can Change The Controls To Whatever You Like)
  Start
  Select

Mortal Kombat ve Street Fighter ile birlikte Tekken, tüm zamanların en etkili dövüş video oyunlarından biridir. Ve PlayStation 1'in en popüler retro oyunlarından biri olan orijinal Tekken artık sitemizde ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Tarih yazan eski bir oyunu oynamaya hazır olun. Dövüşçünüzü seçin, ardından düşmanlarınızı harika dövüş sanatları manevraları ve vahşi yumruklar ve tekmelerle alt edin! Yoshimitsu, Nina, Law, Kazuya, Paul, Jack, King ve Michelle gruptaki tüm savaşçılardır. Bu karakterlerin her biri, rakiplere karşı kullanılabilecek benzersiz bir dövüş stiline ve özel hareketlere sahiptir.

1995 yılında Tekken, en popüler beşinci arcade oyunu ve en çok satan dördüncü oyun oldu. Buna ek olarak, "Bir Milyondan Fazla Satış Yapan İlk PlayStation Oyunu" ve "Simüle Edilmiş 3D Özellikli İlk Dövüş Oyunu" ve "PlayStation Konsolları için En Çok Satan Dövüş Serisi" dahil olmak üzere birçok Guinness Dünya Rekoru kazandı. Bunu bilerek, bir tedavi bekleyebilirsiniz! Oyna düğmesine tıklayarak bu klasik dövüş oyununu deneyimlemeye hazırlanın.

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Eşsiz dövüşçüler
 • Gerçek dünyadaki konumlardan ilham alan dövüş arenaları
 • Öğrenmesi kolay ustalaşması zor

Yayın tarihi
November 1995
Geliştirici
Tekken, Namco tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Tekken game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has a promising start. This awesome game has been made by Namco and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Tekken game, make sure to check out our other exciting games.