Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tekken 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 20, 2022
Tekken 2 şimdi 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak mevcut! Oyna'ya tıklayın ve bu destansı dövüş turnuvasına katılın!
 • Move
  Punch, Kick
  Start
  Select

Dövüş oyunları oynamaktan hoşlanır mısınız? Her yerde güzel bir çevrimiçi dövüş oyunu aradın ama boşuna. Öyleyse, web sitemizde birçok oyuncunun severek hatırladığı olağanüstü bir eski oyunu oynayabileceğiniz için daha fazla aramanıza gerek yok: Tekken 2.

Bununla birlikte, iki karakter, Kazuya Mishima ve Heihachi Mishima için saldırı geri dönüşleri, geri atışlar ve yan adımlar gibi oyunda bazı yeni yenilikler var. Daha sonra Tekken serisinin klasikleri olacak çeşitli oyun modları da tanıtıldı. Hayatta Kalma Modu, Takım Savaşı Modu ve Zaman Saldırı Modu dahildir.

Bu klasik oyun, zorlu bir oyun, hızlı tempolu savaş ve çeşitli kilitlenebilir karakterler içeriyor. Dövüş sanatları uzmanlığınızı zorlu bir turnuvada sergilemeye hazırsanız Oynat düğmesini tıklayın.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlardan oluşan binlerce çevrimiçi oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Kilidi açılabilen karakterler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Durumları kaydet
 • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor

Yayın tarihi
March 1996
Geliştirici
Tekken 2, Namco tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Tekken 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.2k times and has received a rating of 2.33 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by Namco and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Tekken 2 game, make sure to check out our other exciting games.