Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

TMNT: Casey Jones Vs. Evil Robot Ninjas

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 17, 2015
TMNT: Casey Jones vs. Evil Robot Ninjas, web sitemizde ücretsiz olarak sunulan ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Gel ve oyna!
  • Play

Casey Jones, rakiplerine disk ve disk fırlatmak için bir hokey sopası kullanarak şehri işgal eden düşman robot ninjalara karşı savaşı kazanmayı planlıyor. Çatılarda o kadar uzaktalar ki neredeyse kimse onları fark etmiyor ve genellikle TMNT olarak bilinen Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar zaten lağımlarda kendi dertleriyle meşguller. Bu atış oyununu oynarken, atlet kahramanımız bir hokey sopasıyla onlara saldırarak ve bir kedi ya da kötü adamlardan biri olsun, gölgelerde hareket eden herhangi bir şeye nişan alarak kötü minyonları ortadan kaldırabilir. Neyse ki bu strateji kahramanımızın oyunu kazanmasını sağlayacak. Şehrin bir başka kesintisiz barış gecesinin tadını çıkarması için her birinin yenilmesi şarttır. En iyi dileklerimle ve iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Bilgisayarda daha da fazla video oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Bazı oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Web sitemizde çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynayabilirsiniz ve hatta daha fazlası günlük olarak eklenmektedir.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This TMNT: Casey Jones Vs. Evil Robot Ninjas game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 13.4k times and has received a rating of 4.13 / 5 din 24 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this TMNT: Casey Jones Vs. Evil Robot Ninjas game, make sure to check out our other exciting games.