Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Taxi Racer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 26, 2022
Bir taksi şoförünün hayatında bir günü deneyimleyin ve müşterilerinizin olmaları gereken yere güvenli ve zamanında varmalarını sağlayın!
 • Move Camera
  Drive
  Brake
  Reload Game
  Switch Camera

Hiç taksi şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Taksi Yarışçısı sorularınızı yanıtlamak için burada! Ama bu sadece basit bir çevrimiçi taksi oyunu değil! Bu araba oyununda yapılacak çok şey var.

Taxi Racer'da dört oyun türü vardır: Taxi, Free Riding, Sprint ve Drag Racing. Bu isimlerin her biri açıklayıcıdır ve muhtemelen ne hakkında olduklarını tahmin etmişsinizdir. Diğer tüm çevrimiçi araba oyunları gibi, bu oyunda da oynarken kazandığınız parayla kilidini açıp satın alabileceğiniz arabalar var. Kaç tane açılabilir araba sorabilirsiniz? On bir farklı araç var! Tabii ki, ilkinin kilidi zaten açılmış ve oyun başladığında kullanıma hazır. Yani, çocuklar için eğlenceli araç oyunları arıyorsanız, Taxi Racer'a bir şans verin! Oynamak için daha fazla araba oyunu için oyun kategorilerimizi ziyaret edin!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • 4 oyun modu
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
September 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Taxi Racer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.7k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 30 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Taxi Racer game, make sure to check out our other exciting games.