Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tank War Multiplayer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 14, 2022
Dünyanın her yerinden oyunculara karşı destansı tank savaşlarına katılın ve hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Tankınız h
  • Drive
    Shoot
    Pause

Oynamak için harika tank oyunları mı arıyorsunuz? Harika tank savaşlarında dünyanın her yerinden insanlara karşı savaşmak ister misiniz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz çünkü şu anda 1001-oyun.com'da Tank War Multiplayer'ı ücretsiz oynayabilirsiniz!

Tank Savaşı Çok Oyunculu, tıpkı herhangi bir iyi savaş oyununun yapması gerektiği gibi, aksiyon dolu başlar. Hemen, diğer oyuncuların katılması için bir yer açmayı, zaten var olan bir odaya katılmayı veya bir çevrimiçi oyuna mümkün olduğunca çabuk girmek için hızlı eşleştirmeyi kullanmayı seçebilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, zorlu maçlara atılacaksınız.

Kontroller kolaydır ve daha önce bir araba sürme oyunu ya da genel olarak bir araba oyunu oynadıysanız, bunu nasıl oynayacağınızı bileceksiniz. Düşman tanklarını arayarak haritada dolaşmanız ve kendinizi yok etmemeye çalışırken onları patlatmanız gerekecek. Yani, gördüğünüz gibi, öncül oldukça basit. İzlenecek karmaşık kurallar veya planlar yoktur. Boş zamanınız olduğunda oynayabileceğiniz eski moda bir tank atış oyunu. Ama yeteri kadar konuştunuz, bir şeyleri havaya uçurmak ve eğlenmek için buradasınız, o yüzden devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın, çünkü o maç başlamak üzere!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Yakışıklı tank modelleri
  • çok oyunculu
  • Aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Tank War Multiplayer, GameFlare tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Tank War Multiplayer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3k times and has received a rating of 4.08 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by GameFlare and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Tank War Multiplayer game, make sure to check out our other exciting games.