Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Take The Wheel

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 13, 2023
Take The Wheel, işlek bir otoyolda araba sürerek puan kazanmak için arabaları devirdiğiniz bir oyundur. Burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Drive

Take The Wheel, GTA Vice City gibi klasik oyunları anımsatan canlı neon renk paletine sahip, aksiyon dolu bir araba sürükleme oyunudur. Oyuncular kalabalık otoyola çıkacak ve mümkün olduğu kadar çok arabayı devirirken drift yapma sanatında ustalaşacaklar. Direksiyona geçin ve bu heyecan verici yeni oyunda yüksek hızda drift yapmanın heyecanını yaşayın.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

  • Canlı 3D grafikler
  • Hızlı oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
January 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Take The Wheel game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Take The Wheel game, make sure to check out our other exciting games.