Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Swooop

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 05, 2014
En yeni, en yeni yüksek puanlı çevrimiçi oyunları mı arıyorsunuz? Bu oyunu deneyin ve uçuşun tadını çıkarın!
  • Fly

En yeni, en yeni yüksek puanlı çevrimiçi oyunları mı arıyorsunuz? Ne kadar iyi olduğunuzu ve çevrimiçi olarak geliştirip geliştiremeyeceğinizi görmek için mi? O zaman işte 1001-oyun.com, güzel oyunların ücretsiz ve oynaması eğlenceli. Bu sürmesi zor uçağa bakışınızı deneyin ve en iyi oyuncu olmak için sessiz uçağı nasıl yönlendireceğinizi ve manevra yapacağınızı öğrenin. Swooop oyunlarında çift kanatlı bir uçağın kokpitine atlayın ve bu adanın üzerinde uçarken ne kadar mücevher toplayabileceğinizi görün. Uçuşa hazırsanız Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda oynayabileceğiniz birçok çevrimiçi oyunumuz ve engellenmemiş oyunlarımız var, hepsi ücretsiz. Tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize biraz göz atmak ve beğendiğinizi seçmek. Her türlü oyunumuz var, araba oyunları, araba oyunları, atış oyunları, adını siz koyun! Ve bu yeterli değilse, unutmayın: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü düşük poli 3D grafikler
  • Eğlenceli ve gündelik oyun
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay, ancak biraz pratik gerektiriyor

Yayın tarihi
November 2014
Geliştirici
Swooop, PlayCanvas tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Swooop game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 4.38 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by PlayCanvas and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Swooop game, make sure to check out our other exciting games.