Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Swimming World Rescue 2017

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 27, 2017
Felaket meydana geldi ve seller her yerde senin görevin tekneyi sürmek ve insanları tehlikeden kurtarmak.
  • Drive/balance

1001-oyun.com'da en yeni 3D Unity ve WebGL tekne kurtarma oyunlarını ücretsiz oynayın. Sellerin meydana geldiği ve görevinizin tekneyi sürerek belirli yerlerden insanları kurtarmak olduğu yeni yoğun tekne sürüş oyunu "Swimming World Rescue 2017"yi deneyin. Harabeler arasında gezinmeniz ve hayatta kalanları kurtarmak için dikkatli bir şekilde teknenize çekmeniz gerekecek. Başarılı olmak için her görevi verilen süre içinde tamamlayın. Sadece 1001-oyunGames.com'da en iyi World Rescue çevrimiçi oyununun keyfini çıkarın ve eğlenin! İyi şanlar!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için burası mükemmel bir yer. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsine sahibiz. Ve işte daha iyi haberler: burada web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Ilgi çekici oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Swimming World Rescue 2017 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 23.3k times and has received a rating of 3.81 / 5 din 121 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Swimming World Rescue 2017 game, make sure to check out our other exciting games.