Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sweet Run

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 18, 2022
Tatlıları toplayan ve sebzelerden uzak duran renkli Candyland'de koşarken sevimli ve lezzetli bir çörek olarak oynayın.
  • Move

PC için yan kaydırma oyunlarının hayranı mısınız? Eğer öyleyse, gözünüze çarpabilecek bir şeyimiz var!

Sweet Run, bir çöreği kontrol ettiğiniz eğlenceli bir yandan kaydırma oyunudur. Seni kovalayan aç canavar tarafından yenmemek için koşmalı, zıplamalı ve yuvarlanmalısın. Yol boyunca bir sürü şeker göreceksiniz, bu yüzden toplayabildiğiniz kadar çok şeker topladığınızdan emin olun. Ayrıca dünyayı dolaşan sebzeler de olacak; onlardan kaçının. Üstlerine atlayabilirsin ama sana dokunmalarına izin vermemelisin! Her seviyenin kendi zorlukları vardır, bu yüzden odaklanın ve aç canavara yakalanmayın.

Sweet Run'ı sevdiyseniz ve daha fazla ücretsiz PC oyunu arıyorsanız, oyun kategorilerimize göz atın! Birçoğunun engeli kaldırılmış binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Mevcut pek çok oyunla, aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 2D grafikler
  • İyi tasarlanmış seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Sweet Run, TB Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Sweet Run game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 3.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by TB Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sweet Run game, make sure to check out our other exciting games.