Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Superhot Prototype

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 06, 2015
Superhot Prototype, şimdiye kadar gördüğünüz en havalı nişancı oyunlarından biridir! Bize inanmıyor musun? Gelin ve deneyin!
  • Shoot
    Move
    Aim

Birinci sınıf bir profesyonel katili kontrol ediyor ve genel olarak sorun çıkaranları ortadan kaldırmaya çalışan çeşitli seviyelerde hareket ediyorsunuz. İyileşme barları yoktur - bir kez vurulmanız durumunda seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Ayrıca, amacınıza yardımcı olacak silahları kapma konusunda harikasınız. Ek olarak, düşmüş düşmanları vurup yavaş hareket eden bir sümüklü böcek fırtınasında ilerlemek için geçersiniz - bu, en iyi haliyle olağanüstü FPS etkinliğidir.

Kural olarak, mümkün olduğunca silah ve öldürme elde etmek için cüce ve silahsızsınız. Çeşitli odalardan geçersiniz ve asla hareketsiz kalamazsınız. Sabitken atışlarınızı boşaltın ve ardından yaklaşan mermi atışından uzak durmak için hareket edin.

Hareket ettiğinizde zaman hareket eder, bu yüzden akıllı olun ve çekim açısını hesaplayın ve ardından ateş edin ve hareket edin. Ağır çekimde kötü adamları görmek size avantaj sağlayacaktır. Ama emin olun silahsız hareket ettiğinizde vurulacaksınız.

Her seviyede hayatta kalabilmek için düşmanları ortadan kaldırın ve silahlarını toplayın.

Özellikler

  • Müthiş zaman kontrol ve hareket mekanizmaları
  • Ağır çekim savaş
  • İyi görünümlü stilize grafikler

Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Superhot Prototype game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 52.5k times and has received a rating of 4.01 / 5 din 496 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Superhot Prototype game, make sure to check out our other exciting games.