Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

SuperHero.io 2 Chaos Giant

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 21, 2022
Bu çevrimiçi oyunda bir süper kahraman ol ve sayısız diğer kahramanlarla savaş! Web sitemizde burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Move
    Attack

Süper kahraman oyunları oynamayı sever misin? Çocuklar için en iyi süper kahraman oyunlarını nerede bulabileceğinizi merak ediyor musunuz? Marvel kahramanlarını ve DC kahramanlarını da seviyorsanız doğru yere geldiniz, çünkü burada web sitemizde harika bir süper kahraman oyunu oynayabilirsiniz: SuperHero.io 2 Chaos Giant!

Kahramanını seç ve haritaya düşer düşmez savaşmaya hazırlan! Diğer oyunculardan kaçın ve onlar size aynısını yapmadan önce silahınızla onları vurmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Havalı bir silahla bir düşmanı yendin mi? Alıp kendin gibi kullanabilirsin! Haritanın etrafına dağılmış güçlendirmelere dikkat ettiğinizden emin olun, bunlar size daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olacak önemli avantajlar sağlayabilir.

SuperHero.io 2 Chaos Giant, konsept olarak Slither.io'ya benzer ve daha önce benzer bir oyun oynadıysanız, kendinizi evinizde hissedeceksiniz! Yani ne diyorsun? Savaşa katılmaya hazır mısın?

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Büyük harita
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kahraman
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
SuperHero.io 2 Chaos Giant, LoraStudio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This SuperHero.io 2 Chaos Giant game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by LoraStudio and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this SuperHero.io 2 Chaos Giant game, make sure to check out our other exciting games.