Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Tunnel Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 21, 2023
Bitiş çizgisine doğru ilerlerken gerçekten çılgın yarış pistlerinde araba sürmeye hazır mısınız? Eğer öyleyse, hemen bu oyuna göz atın!
  • Drive

Super Tunnel Rush - En İyi Çevrimiçi Sürüş Oyunlarından Biri Oynayın

Super Tunnel Rush ile adrenalin yüksek, yüksek oktanlı bir maceraya hazır olun! Bu sürükleyici 3D yarış oyunu, kalp durduran bir yarış deneyimi için engelsiz hızlı tempolu araba oyunları, büyüleyici pistler ve zorlu rakipler sunarak sürüş becerilerinizi nihai teste tabi tutacak.

Yarış Mücadelesini Benimseyin: Süper Tünel Koşusu Nedir?

Peki, Super Tunnel Rush tam olarak neyle ilgili? Pekala, profesyonel bir yarışçının hayalini yaşama şansın! Etkileyici Kariyer Moduna dalın, Hızlı Yarışlarda zamana karşı yarışın veya ücretsiz araba oyunları oynayın ve cesaretinizi kanıtlamak için sürekli değişen Günlük Görevlere katılın. Oyun, hem çaylakları hem de kıdemli yarışçıları heyecanlandırmak için kolay kontrollerin ve yeterince karmaşıklığın kusursuz bir karışımını sunuyor.

İçinizdeki Yarışçıyı Serbest Bırakın: Super Tunnel Rush'ta Hileler!

Ancak heyecan burada bitmiyor! Super Tunnel Rush, sizi güzel bir şekilde işlenmiş fütüristik bir şehir manzarasında heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor. Çocuklara yönelik bu çevrimiçi sürüş oyununda engeller ve hız tümsekleriyle dolu karmaşık yollarda gezinerek, bulutları delen bir şehrin yükselen yüksekliklerini ölçeklendirin. Saniyeler içinde engelleri tahmin edip aşarken, refleksleriniz arabanızın hızına uymalıdır.

Beyond Racing: Super Tunnel Rush Car - Görsel Bir Gösteri

Super Tunnel Rush Car sadece bir yarış oyunu değil; fütüristik bir görsel fantezi, refleks testi macerası ve hıza övgü. Nefes kesen görselleri, sürükleyici ses efektleri ve kesintisiz yarış aksiyonu ile bu oyun, tüm yarış türünü yeniden tanımlayacak.

Hazır, Hazır, Yarış!

Kemerlerinizi bağlayın, gaza basın ve çocuklar için yarış oyunlarının heyecanı başlasın! Super Tunnel Rush Car meydan okumasını üstlenmeye hazır mısınız? Yarışalım mı!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
  • Eşsiz ve zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Super Tunnel Rush, Deer Cat Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Super Tunnel Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Deer Cat Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Tunnel Rush game, make sure to check out our other exciting games.