Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Star Car

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 13, 2021
Super Star Car, tam hızda F1 yarışlarında yarışabileceğiniz bir 3D araba yarışı oyunudur! Kazanacak kadar yetenekli misin?
 • Interact With The Game
  Drive
  Switch Camera
  Respawn

Super Star Car, içinizdeki hız iblisini serbest bırakmanızı sağlar.

Hey genç hızcılar! Destansı, kalp atışlarını hızlandıran bir yarış oyununa hazır mısın? Tüm hevesli F1 sürücüleri için, Super Star Car en iyi seçeneğinizdir.

F1 Racing'in Heyecanını Yaşayın

Bu yüksek oktanlı F1 yarış oyununda, güçlü arabaların kontrolünü ele geçirecek ve son derece çetin rakiplere karşı yarışacaksınız. Bu çılgın sürüşte akıllara durgunluk veren hızlarda sürüş becerilerinizi test edebilirsiniz. Heyecanı yönetebilir ve aracınızın kontrolünü elinizde tutabilir misiniz? Diğer tüm rakipleri geride bırakarak bitiş çizgisini geçen ilk sürücü olacak mısınız?

Sonsuz Heyecan İçin Engelsiz Oyunlar

Not edin dostlarım! Super Star Car herhangi bir oyun değildir; her zaman ve her yerde oynanabilecek en iyi bloksuz oyunlardan biridir. Bu, eğlence dolu adrenalin patlamanıza müdahale eden herhangi bir kısıtlama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. O halde emniyet kemerinizi bağlayın ve içinizdeki yarış şampiyonunu serbest bırakmaya hazırlanın!

Çocuklar İçin Eğlenceli Yarış Oyunları

Üstelik tahmin edin ne oldu? Çocuklar için heyecan verici yarış oyunları arayanlarınız için, Super Star Car sadece F1 hayranları için ideal değil. Yeteneklerinizi göstermek, arkadaşlarınızla rekabet etmek ve birlikte harika vakit geçirmek için mükemmel bir fırsat. Heyecana karşı koyamayacaksınız, inanın!

Daha Fazla Engelsiz Oyun Keşfedin

İşte en iyi kısım: Super Star Car, engellenmemiş oyunlar ve canlandırıcı deneyimlerle dolu sonsuz bir dünyanın sadece başlangıcı. Daha fazla oyun macerasına açsan, seni koruduk! Çocuklar için sürekli genişleyen oyun koleksiyonumuza gidin ve çeşitli yarış oyunlarını ve diğer heyecan verici türleri keşfedin. Kim bilir, sadece birkaç tıklamayla bir sonraki favori oyununuza rastlayabilirsiniz!

Unutmayın, Super Star Car ve inanılmaz engelsiz oyun seçeneklerimiz, sonsuz eğlence, eğlenceli meydan okumalar ve unutulmaz anlar sağlamakla ilgilidir. Bu yüzden bir saniye daha boşa harcamayın; vites yükseltin, oynat düğmesine basın ve adrenalinin hakim olmasına izin verin!

Bu Sanal Motorları Hızlandırın ve Pistleri Fethedin!

Pekala, bu sanal motorları çalıştırmanın ve hayatınızın en heyecan verici yarış yolculuğuna çıkmanın zamanı geldi. Pistlere hükmetmeye ve nihai yarış süperstarı olmaya hazırlanın. Damalı bayrak sizi bekliyor dostlarım! Hadi gidelim!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • 14 parça
 • Araba özelleştirme
 • Zorlu oyun

Yayın tarihi
April 2021
Geliştirici
Super Star Car, Barnzmu tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Super Star Car game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 26.2k times and has received a rating of 4.15 / 5 din 150 votes. This awesome game has been made by Barnzmu and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Star Car game, make sure to check out our other exciting games.