Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Smash Flash 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 13, 2020
Super Smash Flash 2, Mario, Goku, Naruto, Pikachu ve daha pek çok karakteri kullanarak dövüştüğünüz bir 2D dövüş oyunudur.
 • Move
  Grab
  Block
  Attack 1
  Attack 2
  Taunt
  Select

Heyecanı Serbest Bırakın: Super Smash Flash 2 - Nihai Dövüş Oyunu

Can sıkıntısıyla mücadele etmek için adrenalin pompalayan bir deneyim mi arıyorsunuz? 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak sunulan büyüleyici bir dövüş oyunu olan Super Smash Flash 2'den başkasına bakmayın. Mario, Goku, Naruto, Pikachu, Link ve diğerleri gibi efsanevi karakterlerin destansı savaşlarda çarpıştığı bir dünyaya kendinizi kaptırmaya hazırlanın.

İçinizdeki Savaşçıyı Serbest Bırakın: Çeşitli Haritalar ve Kapsamlı Karakter Kadrosu

Super Smash Flash 2'nin aksiyonla dolu evrenine dalın, burada zorlu rakiplere karşı becerilerinizi test ederken bir yandan da bir dizi büyüleyici haritayı geçeceksiniz. Her biri kendine özgü yeteneklere ve dövüş stillerine sahip olan muazzam karakter listesini keşfederken heyecan verici dövüşlere katılın. En sevdiğiniz kahramanlar ve kötü adamlarla dövüş sanatında ustalaşın ve yapay zekayı fethettiğinizde, 2 oyunculu yoğun karşılaşmalar için arkadaşlarınızı davet ederken heyecan yeni zirvelere ulaşıyor.

Sonsuz Eğlence: Zorlukları Kucaklayın

Sayısız saat keyif vaat eden kapsamlı bir oyun deneyimi. Super Smash Flash 2, heyecan verici oynanışı, bağımlılık yaratan savaşları ve çok sayıda keşfedilebilir oynanabilir karakteriyle sizi büyüleyecek. Kesintisiz aksiyona hazırlanın ve bu olağanüstü dövüş oyununda unutulmaz bir yolculuğa çıkarken heyecanın sizi tüketmesine izin verin. Oyun oynamanın saf zevkini yaşama fırsatını kaçırmayın; Super Smash Flash 2'nin meydan okumasını hemen şimdi üstlenin!

Özellikler:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 37 karakter
 • Aksiyon dolu oyun
 • Duyarlı Kontroller
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
February 2006
Geliştirici
Super Smash Flash 2, Mcleodgaming tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Super Smash Flash 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 28.5k times and has received a rating of 4.41 / 5 din 404 votes. This awesome game has been made by Mcleodgaming and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Smash Flash 2 game, make sure to check out our other exciting games.