Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Ninja Plumber

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 15, 2023
Super Ninja Plumber ile macera dolu bir dünyaya adım atın! Tüm seviyeleri geçmek için gerekenlere sahip misiniz?
  • Move
    Jump
    Throw Shuriken

İyi bir Çevrimiçi Oyun bulmaya mı çalışıyorsunuz? En İyi Platform Oyunlarından Biri olan Super Ninja Plumber'ı deneyin!

Biraz eğlenmeye hazır mısın? Super Ninja Plumber, her yaştan oyuncuya uygun harika bir platform oyunu istiyorsanız oynamanız gereken tek oyundur. Retro piksel sanat grafikleri ve canlı renkleri ile sevilen klasik çevrimiçi platform oyunlarından birini oynadığınızı düşüneceksiniz. Yine de en iyi şey? Engeli kaldırıldığı için istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Süper Ninja Tesisatçı Sizi Heyecanlı Bir Maceraya Çıkaracak

Klasik Super Mario Bros., platform oyunu Super Ninja Plumber için ilham kaynağı oldu. Seviyelerde ilerledikçe, size yardımcı olması için bozuk para ve diğer mantar türlerini toplayın. Tıpkı günümüzün en iyi platform oyunlarında olduğu gibi, oyunda ilerlemek için düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Ama bir püf nokta var: özel bir mantar sizi bir ninjaya dönüştürebilir, böylece düşmanlarınıza shuriken ile saldırabilirsiniz!

Sıradan Oyuncular için Kolay ve Sezgisel Kontroller

Sıradan bir oyuncu olarak, Super Ninja Plumber'daki kolay ve sezgisel kontrollere bayılacaksınız. Karmaşık düğmeler için endişelenmenize gerek yok - sadece önünüzdeki maceraya odaklanın! Engellenmemiş olduğu için, bu platform oyununu okulda veya evde istediğiniz zaman çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Super Ninja Plumber ile En İyi Engelsiz Çevrimiçi Oyunlardan Birini Oynayın

Peki ne bekliyorsun? Super Ninja Plumber ile eğlenceye katılın ve neden piyasadaki en iyi engelsiz oyunlardan biri olduğunu keşfedin!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • İyi düzeyde tasarım
  • Zorlu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Super Ninja Plumber, JM Neto Game Dev tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Super Ninja Plumber game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 384 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by JM Neto Game Dev and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Ninja Plumber game, make sure to check out our other exciting games.