Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Nano Blaster

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 26, 2022
İlk saniyesinden son saniyesine kadar sizi kendine bağlayacak bir oyuna hazır olun! Düşmanları geçerek yolunuzu vurabilir misiniz?
  • Move
    Shoot
    Switch

Son zamanlarda iyi bir uzay nişancı oyunu oynadın mı? Olmasaydı ama keşke bugünün oyununa bir göz atsaydınız: Super Nano Blaster!

Bu, düşmanlarınızı yarıp geçerken uzay geminizi uçurmak zorunda kalacağınız ücretsiz bir atış oyunudur. Gelen ateşten kaçının, engelleri yok edin ve bir sonraki kontrol noktasına ulaşmak için keskin reflekslerinizi kullanın!

Oyun, atari oyunlarını andıran hızlı tempolu, boşa harcanan her saniye büyük bir fark yaratabilir! Bu nedenle, becerilerinizi test etmeye ve oyunda tasvir edilen zorlu ortamda ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görmeye hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, hatta simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Super Nano Blaster, ankama tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Super Nano Blaster game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 409 times and has a promising start. This awesome game has been made by ankama and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Nano Blaster game, make sure to check out our other exciting games.