Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Mario All Stars NES

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 10, 2022
Web sitemizde bazı gerçekten eski okul klasiklerinin zamanı geldi! Super Mario All-Stars'ı hemen ücretsiz oynayın!
  • Move
    Jump
    Run/Throw Bombs

Her oyuncunun kalbinde eski tarz klasik oyunlar için özel bir yeri vardır. Onları bilirsiniz, Pac-Man, Super Mario, Tetris, Sonic, vb. Gerçek klasikleri de takdir edeceğinizi umuyoruz çünkü bugün web sitemizde şimdiye kadar yaratılmış en ikonik ve etkili oyunlardan bazılarını güzel bir küçük pakette toplanmış olarak oynayabilirsiniz: Super Mario All Stars NES.

Bunlar şimdiye kadar bir konsolu süsleyen en önemli retro oyunlardan bazıları ve şimdi bunları ücretsiz oynayabilirsiniz!

Peki bu pakette hangi oyunlar var? Adının size şimdiden bir ipucu vermemesi durumunda, Super Mario All-Stars NES şu oyunları içerir: Super Mario Bros, Super Mario Bros 2 Japonca baskısı, Super Mario Bros 2 ABD baskısı ve Super Mario Bros 3.

Bu oyunların her biri bir mücevher ve şimdiye kadar hiçbirini oynamadıysanız, ah oğlum, bir ziyafet içinde misiniz? Bu oyunların tasarlanma şekli bugün hala modern oyunları etkiliyor, bu yüzden oynaması süper eğlenceli olmanın yanı sıra güzel bir oyun tarihi dersidir. Bu Süper Mario oyunları hakkında söylenebilecek pek çok şey var ve birçoğu onlar hakkında kapsamlı bir şekilde yazdı, bu yüzden artık sizi oynamaktan alıkoymanın bir anlamı yok, ancak kayda değer olan şey, bu oyunların eski olmasına rağmen hala süper duyarlı olduklarıdır. , modern standartlara göre bile çok iyi tasarlanmış ve biraz beceri ve oynadıkça zamanla geliştireceğiniz hızlı tepkiler gerektiriyor.

Lafı daha fazla uzatmadan Oyna'ya tıklayın ve bazı harika eski okul oyunlarının keyfini çıkarmaya hazırlanın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Orjinal Film Müziği
  • 4 klasik oyun bir arada
  • Çok duyarlı kontroller
  • Her saniyesine değer gerçek bir retro deneyim

Yayın tarihi
July 1993
Geliştirici
Super Mario All Stars NES, Nintendo tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Super Mario All Stars NES game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.3k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 39 votes. This awesome game has been made by Nintendo and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Mario All Stars NES game, make sure to check out our other exciting games.