Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Hoops Basketball

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 05, 2022
Super Hoops Basketball, web sitemizde tamamen veya ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur!
  • Interact With The Game

Yeterince rekabetçi oyun oynadınız ve şimdi daha sakin ve rahat oyunlar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz çünkü web sitemizde göz atmanız için gerçekten harika bir oyunumuz var ve bu oyun Süper Çemberler Basketbol. Bu, zaman zaman kafanızı kaşımanızı sağlayacak bir çocuk düşünme oyunudur.

Oyunun amacı, topu basketbol ağının içinden geçirmektir. Bazı seviyelerde, bunu yapmak diğerlerinden daha kolaydır. Seviye boyunca dağılmış olarak göreceğiniz altın yıldızları toplarken platformları döndürmeniz ve topu fileye doğru yönlendirmeniz gerekecek. Siz de hızlı hareket etmeniz gerekecek, çünkü bazı seviyelerde platformları hızlı bir şekilde art arda her iki yönde de hareket ettirmeniz gerekecek. Bu nedenle, çok rekabetçi olmayan, ancak her şeyi ilginç tutacak kadar zorlayıcı, boş zamanlarınızda oynayacak bir oyuna hazırsanız, Super Hoops Basketball'u mutlaka deneyin!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Fizik tabanlı oyun
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Super Hoops Basketball, BestGameSpot tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Super Hoops Basketball game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by BestGameSpot and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Hoops Basketball game, make sure to check out our other exciting games.