Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Hero Fighter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 28, 2022
En sevdiğiniz süper kahramanların yanında destansı dövüşlere katılın! Super Hero Fighter burada ücretsiz olarak web sitemizde mevcuttur!
  • Interact With The Game
    Player 1 Move/punch/kick/
    Player 2 Move/punch/kick/

Çevrimiçi oynamak için bazı dövüş oyunları bulmak ister misiniz? Peki, diğer süper kahramanlarla dövüştüğünüz bu süper kahraman oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kulağa eğlenceli geliyor, değil mi? O halde Super Hero Fighter'a mutlaka göz atmalısınız!

Takımınızdaki 8 harika süper kahramanla, harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Ve eğer PC'den daha iyiyseniz, Super Hero Fighter'ın aynı PC'de iki kişiyle de oynanabileceğini bilmelisiniz. Sadece bir arkadaşınızı davet edin ve birlikte oynayın. O halde hazırlanın, en sevdiğiniz süper kahramanı seçin, savaşmak istediğiniz arenayı seçin ve hadi başlayalım!

Sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Çoğu engellenmemiş oyunlardır. Daha da iyisi, her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 8 süper kahraman
  • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay, ustalaşması zor

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Super Hero Fighter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.5k times and has received a rating of 4.05 / 5 din 38 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Hero Fighter game, make sure to check out our other exciting games.