Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Girls Magical Fairy Land

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 07, 2023
Super Girls Magical Fairy Land ile sihir ve perilerin dünyasına adım atın! Bu giydirme oyununu burada bedava oynayın!
  • Interact With The Game

Modayı ve macerayı seven tüm kızlar için en harika giydirme oyunu olan Super Girls Magical Fairy Land'e hoş geldiniz! Altı süper sevimli kızın kendi peri kostümlerini yaratmasına yardım ederken bir merak ve yaratıcılık yolculuğuna çıkmaya hazırlanın!

Bu kızlar, sizin yardımınızla son derece çarpıcı görüneceklerini bildikleri için yeni görünümler denemek için sabırsızlanıyorlar! Her kızın kolyesini, küpelerini, saç kesimini, kıyafetini, peri kanatlarını ve asasını seçiyorsunuz. En iyi parça? Altı kızın her birinin kendi kıyafet ve aksesuar koleksiyonu vardır, böylece her biri için doğru kıyafeti bulana kadar karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

Super Girls Magical Fairy Land, canlı, renkli ve hayat dolu, kesinlikle hoş grafiklere sahiptir. Yalnızca fare gerektiren basit kontroller sayesinde ideal peri kostümünü çok kısa sürede tasarlayabileceksiniz.

Yani, ister giydirme oyunlarının, ister moda oyunlarının hayranı olun, ister yaratıcı olmayı seviyorum, Super Girls Magical Fairy Land sizin için mükemmel bir oyun! Şimdi gel ve maceraya katıl ve hayal gücünü serbest bırak!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Denemek için çok sayıda giysi ve aksesuar
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Super Girls Magical Fairy Land, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Super Girls Magical Fairy Land game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 697 times and has received a rating of 2.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Girls Magical Fairy Land game, make sure to check out our other exciting games.