Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Friday Night VS Beast Guy

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 31, 2023
Cuma Gecesi ve bazı ritim savaşlarına girmekten daha iyi ne yapılabilir? Hassasiyetinizi test etmeye hazır mısınız?
  • Interact With The Game

Sizi tetikte tutacak heyecan verici bir ritim oyunu mu arıyorsunuz? Süper Cuma Gecesi Beast Guy'a Karşı mükemmel bir seçim! Bu eğlence dolu macerada Mr Beast başroldedir ve Friday Night Funkin' gibi diğer popüler ritim oyunlarına benzer bir oynanışa sahiptir.

Super Friday Night VS Beast Guy, ister çevrimiçi ritim oyunlarının hayranı olun, ister sadece çocuklar için eğlenceli aktiviteler arıyorsunuz. Her seviye bir öncekinden daha zor hale geldiğinden, başarılı olmak için hassasiyete ve hızlı reflekslere ihtiyacınız olacak.

Renkli grafikler ve enerjik müzik, bu oyunu oynamayı bir zevk haline getiriyor, artı engellenmemiş, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Seviyelerde ilerledikçe el-göz koordinasyonunuzu ve tepki hızınızı geliştireceksiniz.

Bu heyecan verici ritim oyunu macerasında Mr. Beast'e katılma şansını kaçırmayın! Bugün Super Friday Night VS Beast Guy oynayın ve zafere giden yolda hafifçe vurun. Ve Friday Night Funkin' gibi engellenmemiş oyunlar veya ritim oyunları arıyorsanız, bu oyun mükemmel bir seçimdir. Arkadaşlarınızla paylaşın ve en yüksek puan için yarışın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor kontroller

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Super Friday Night VS Beast Guy, Kiz10 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Super Friday Night VS Beast Guy game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 847 times and has received a rating of 2.85 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by Kiz10 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Friday Night VS Beast Guy game, make sure to check out our other exciting games.