Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Super Brawl 4

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 25, 2015
Dövüşçünüzü seçin ve arenaya adım atmaya hazır olun! Doğru zamanı bekleyin ve ardından güçlü özel saldırınızı serbest bırakın!
  • Play

Nick Super Brawl 4'te kavga geri döndü! Ancak bu sefer, her zamankinden daha büyük ve daha iyi gidiyoruz! Nickelodeon'un çevrimiçi oynayabileceği en yeni ücretsiz dövüş oyunu Super Brawl 4'e göz atın. Savaşmak için Patrick Star'dan Mr. Superawesomeness'ı veya SpongeBob SquarePants'tan Invincibubble'ı seçin! Veya Power Rangers Dino Charge, Teenage Mutant Ninja Turtles veya Sanjay ve Craig'den Power Rangers ile değiştirebilirsiniz.

Daha çok The Legend of Korra hayranı mısınız? Seninle ilgileneceğiz. Harvey Beaks'ten Harvey, Fee ve Foo ve Breadwinners'dan SwaySway ve BuhDuece, unutmamanız gereken karakterlerdir. Bu ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyununda, hangi tarafı seçerseniz seçin, çağlar boyu sürecek bir savaş göreceğinizden emin olabilirsiniz. Sonunda, kimin zirveye çıkacağını seçmek size kalmış! Her zaman iyi eğlenceler.

Daha fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama nereye bakacağınızı bilmiyor musunuz? Oyunlarımıza bakmayı deneyin! Oynayabileceğiniz birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha fazlasını ekliyoruz.

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok karakter
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 7
This Super Brawl 4 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 19.6k times and has received a rating of 4.70 / 5 din 188 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Super Brawl 4 game, make sure to check out our other exciting games.