Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sulak Canyon: Wheel Strike

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 14, 2023
Sulak Canyon: Wheel Strike'ı burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz oynayın ve ne kadar uzağa ulaşabileceğinizi görün!
  • Interact With The Game

Sulak Canyon: Wheel Strike'a hoş geldiniz - becerilerini test etmeyi ve ne kadar ileri gidebileceklerini görmeyi seven çocuklar için en iyi atari oyunu! Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, el-göz koordinasyonlarını ve stratejik düşünme becerilerini geliştirirken eğlenmek isteyen çocuklar için idealdir.

Sulak Canyon: Wheel Strike'da oyuncular, sapan benzeri bir cihaz kullanarak bir araba tekerleğini olabildiğince uzağa itmeye çalışıyor. Oyunu öğrenmesi basit ama ustalaşması zor ve sizi eğlendireceği kesin. Oyuncular ne kadar çok para kazanırsa, tekerleklerinin mesafesini uzatmak için o kadar çok yükseltme satın alabilirler.

Bu tarayıcı oyunu, ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynamaktan zevk alan ve yüksek puanlarını geçmek isteyen çocuklar için idealdir. Sulak Canyon: Wheel Strike, çocuklar için en iyi çevrimiçi oyunlardan biridir ve hem erkek hem de kız çocukların favorisi olacağı kesindir. O zaman neden hala bekliyorsun? Kendinizi zafere doğru ilerletmek için sapanınızı kullanın.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • bağımlılık yapıcı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mart 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Sulak Canyon: Wheel Strike game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 579 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sulak Canyon: Wheel Strike game, make sure to check out our other exciting games.