Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Subway Surfers: Hong Kong

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 22, 2022
Ünlü Subway Surfers oyunu geri döndü! Eylem bu sefer Hong Kong'da gerçekleşiyor! Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
  • Interact With The Game
    Move
    Hoveboard

Hiç Subway Surfers video oyunu oynadın mı? Veya Subway Surfers'ı engelsiz nerede bulabileceğinizi ve oynayabileceğinizi merak ediyorsunuzdur. Bu durumda, web sitemizde Subway Surfers: Hong Kong oynayabileceğiniz için doğru yere geldiniz!

İlk oyunu oynadıysanız, burada ne yapacağınızı bileceksiniz. Koşmalı, engellerden kaçınmalı ve yol boyunca toplayabildiğiniz kadar çok para toplamalısınız. Madeni paralarınızı hareket halindeyken kullanmak için yeni uçan kaykaylar, jetpack'ler ve diğer harika güçlendirmeler için harcayabilirsiniz. Bu, reaksiyon hızınızı ve el-göz koordinasyonunuzu test edecek hızlı tempolu bir koşu oyunudur, bu yüzden eğlenceli bir mücadeleye hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Yükseltmeler ve güçlendirmeler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
September 2018
Geliştirici
Subway Surfers: Hong Kong, SYBO Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Subway Surfers: Hong Kong game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.8k times and has received a rating of 4.38 / 5 din 65 votes. This awesome game has been made by SYBO Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Subway Surfers: Hong Kong game, make sure to check out our other exciting games.