Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Subway Squid Game

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 23, 2022
Engellerden ve trenlerin çarpmasından kaçarken Squid Game şarkı söyleyen bebekten kaçabilir misin? Oynat'a tıklayın ve kaçabilecek misiniz görel
  • Interact With The Game
    Run
    Hoveboard

1001-oyun.com'da oynayabileceğiniz bir Kalamar Oyunu temalı oyun daha geliyor.

Bu sefer sonsuz bir koşucu. Amacınız Squid Game şarkı söyleyen bebeği geçmek. Ama o kadar basit değil çünkü yol engellerle dolu. Madeni para toplarken zıplamanız, engellerden ve gelen trenlerden kaçınmanız ve onlardan kaçmanız gerekecek. Bu paraları yeni görünümlerin, panoların ve jetpack'lerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Yüksek bir puan almak istiyorsanız odaklanmanız ve keskin tepkilerinize güvenmeniz gerekecek. Peki kaçmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Oynat düğmesini tıklayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görelim.

Oyun kategorilerimize göz atarak Squid Game serisinden daha fazla başlık içeren daha fazla ücretsiz oyun bulabilirsiniz! Şu anda deneyebileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

  • Sevimli 3D grafikler
  • Hızlı oyun
  • Yükseltmeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ekim 2021
Geliştirici
Subway Squid Game, alohagames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Subway Squid Game game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.9k times and has received a rating of 4.22 / 5 din 51 votes. This awesome game has been made by alohagames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Subway Squid Game game, make sure to check out our other exciting games.