Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Subway FPS

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 08, 2023
Silahını doldur ve hayatta kalmaya hazırlan! Subway FPS, web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur!
 • Move
  Jump
  Run
  Shoot

Okul için son derece iyi engelsiz atış oyunları mı arıyorsunuz? Subway FPS'ye bir göz atın! Engelsiz atış oyunumuz okulda mevcuttur, böylece istediğiniz zaman keyfini çıkarabilirsiniz.

Subway FPS'nin heyecanını yaşayın!

Subway FPS, bir metro istasyonunda geçen hızlı tempolu bir nişancı oyunudur. İstasyonu geçmek ve ona saldıran teröristleri alt etmek için hızlı reflekslere ve güçlü el-göz koordinasyonuna ihtiyacınız olacak.

En iyi çevrimiçi aksiyon oyunlarından biri olan Subway FPS oynayın!

Okul için engellenmemiş en heyecan verici atış oyunlarından biri olarak, engellenen içerik konusunda herhangi bir endişe duymadan doğrudan internet tarayıcınızda oynayabilirsiniz.

Çocuklar için çevrimiçi oyunlar? Subway FPS sizi korudu!

Çevrimiçi oyunları seven bir çocuksanız, Subway FPS'yi kaçırmak istemeyeceksiniz. Aksiyon ve macerayı seven çocuklar için en iyi çevrimiçi oyunlardan biridir. Zorlu oynanışı ve yüksek bahisli savaşları ile en başından itibaren bağımlısı olacaksınız.

Şimdi başlayın ve okulda engellemesi kaldırılan en iyi serbest atış oyunu Subway FPS'yi oynayın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Subway FPS, Instant Games Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Subway FPS game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by Instant Games Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Subway FPS game, make sure to check out our other exciting games.