Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Subway Clash 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 11, 2015
Web sitemizde Subway Clash 3D ile epik atış maçları dozunuzu alın! Her raundu kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?
  • Move
    Aiming / Shooting
    Jump
    Crouching

Atış oyunlarını sever misin? Destansı silahlı savaşlara katılmayı ve atışta ne kadar iyi olduğunuzu göstermeyi sever misiniz? O zaman Subway Clash 3D'yi denemelisiniz.

Bu atış oyununda, çok sayıda silahla düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaksınız. Takım arkadaşların var ama onlara her zaman güvenemezsin, bu yüzden silahının her zaman dolu olduğundan ve atış becerilerinin yerinde olduğundan emin olmalısın. Her düşman savaşı yoğundur, bu yüzden panik yapmayın ve düşmanınızı her zaman görüş alanınızda tutun. Daha önce başka nişancı oyunları oynadıysanız, Subway Clash 3D size çok tanıdık gelecek ve çabucak anlayacaksınız. Başlamak istiyorsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Aksiyon dolu oyun
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
MATUREPEGi 16
This Subway Clash 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 24.9k times and has received a rating of 4.25 / 5 din 103 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Subway Clash 3D game, make sure to check out our other exciting games.