Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Stylish Fashion Challenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 10, 2022
Giydirme yarışmalarına katılın ve kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Şık Moda Yarışması burada, web sitemizde ücretsiz olarak m
  • Interact With The Game

Merhaba oradaki! 1001-oyun.com'da yeni bir giydirme oyununun zamanı geldi, o yüzden oturun ve giydirme yarışmalarında yarışmaya hazırlanın!

Diğer tüm moda oyunlarında olduğu gibi, en güzel kıyafetleri bir araya getirmek için çeşitli kıyafet ve aksesuarları deneyebilirsin. Ama bu sefer bir rakibin var. Tasarladığınız her kıyafet değerlendirilecek ve rakiplerinizin kıyafetleriyle karşılaştırılacaktır. Giysilerinizi seçerken bunu unutmayın; kaybetmek istemezsin değil mi? Bu yüzden, oyunun her turunu kazanarak moda giydirme oyunlarında uzman olduğunu bize kanıtla!

Kızlar için daha fazla giydirme oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Her hafta yeni bir giydirme oyunu ekliyoruz.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda giysi ve aksesuar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
Stylish Fashion Challenge, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Stylish Fashion Challenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Stylish Fashion Challenge game, make sure to check out our other exciting games.