Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

StuntMan City Streets

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 29, 2015
Retro araba sürücüsü, herhangi bir retro arabayı sürmekte özgür olduğunuz, oynaması ücretsiz ve açık dünya bir şehir caddesidir.
  • Drive

En aşırı dublör oyununa hazır mısınız? Bu harika StuntMan City Streets oyunu, harika bir retro araba sürdüğünüz ve arabaların ve otobüslerin üzerinden atlayacağınız 2015'in en iyi dublör oyunudur. Baskıyı kaldırabilir ve mükemmel bir şekilde zıplayabilir ve harika hissi yaşayabilirsiniz, neredeyse uçabiliyormuşsunuz gibi hissettirir. Aynı zamanda, vidaladığınız anda tehlike ortaya çıkar. StuntMan City Streets, retro arabanın kontrol edilmesi kolay bir park simülatörü oyunudur.

Seviyeler, çarpıcı, yüksek kaliteli 3D grafikleri, bağımlılık yaratan ve şaşırtıcı fizik ve harika parkurla birleştirir. Bu park etme oyunundaki park durumu, araçların park etmek için park ettiğini göstermek için direksiyon, hızlanma ve engellerden kaçınma konusunda üst düzey becerilere sahip olmanızı gerektirecektir. vitalitygames.com'da her türlü Oyunu oynayın. Ücretsiz çevrimiçi oynamak için en büyük Oyun Koleksiyonu. Flash, Unity 3D, Html5, Android, Java ve Shockwave.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Bulduğunuz arabaları şehrin içinde sürebilirsiniz.
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This StuntMan City Streets game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 17.7k times and has received a rating of 4.44 / 5 din 27 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this StuntMan City Streets game, make sure to check out our other exciting games.