Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Stunt Cars Speed Test

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 18, 2023
Harika görünümlü arabaları test edin ve bu harika araba oyunuyla fiziğe meydan okuyan gösteriler yapın. Gelin ve deneyin, ücretsiz!
 • Drive
  Brake
  Turn Signals
  Screen Recording
  Look Back
  Switch Camera
  Nitro
  Pause

Korkusuz Sürüşünüzü Stunt Cars Speed Test – Nihai Çevrimiçi Araba Dublör Oyunu!

Sizi en dudak uçuklatan spor arabaların sürücü koltuğuna oturtan birinci sınıf çevrimiçi araba oyunu Stunt Cars: Speed Test ile heyecanınızı artırmaya hazır olun! Aksiyonu seven çocuklar düşünülerek tasarlanan bu simülatör oyunu, kalp atışlarınızı hızlandıran akrobasi hareketleri ve korkusuz sürüş manevraları yapabileceğiniz türünün tek örneği bir deneyim sunuyor.

Heyecan Verici Bir Yolculuğa Çıkın

Tehlike ve heyecanın kusursuz bir şekilde iç içe geçtiği büyüleyici bir arenada göreviniz, becerilerinizi ve cesaretinizi gerçekten test edecek seviyeleri fethetmek. Yerçekimine meydan okuyan numaralar yaparak sizi daha yüksek hızlı aksiyon için nefessiz ve aç bırakın.

Usta Manevralar, Maksimum Puan

Korkusuz bir dublör sürücüsü olarak hünerinizi sergileyerek spor arabanızla bir labirentte engeller, rampalar ve pistler arasında gezinin. Madeni paraları toplayın, anahtarları kapın ve benzersiz bir ustalıkla her seviyeye hakim olun. Deneyim puanları biriktirdikçe, oyun deneyiminizi yeni zirvelere çıkaran bir ödül hazinesinin kilidi açılacak.

Özelleştirme Parmaklarınızın Ucunda

Sürüşünüzü şık bir şekilde yükseltin! Kalbinizi hızlandıracak yüksek oktanlı araçlardan oluşan bir filo elde etmek için zor kazandığınız deneyiminizi kullanın. Sanatsal yeteneğinizi ifade etme şansını da kaçırmayın - değerli arabalarınıza yeni bir kat boya katın ve arenanın gerçek ustası olarak hakimiyetinizi ortaya koyun.

Epik Dublör Cenneti

Kendinizi olasılıklarla dolu bir dünyaya bırakın. Emrinizin altındaki çok sayıda rampa ve parkurla, nefes kesen taklalar, dönüşler ve dudak uçuklatan hava hünerlerini resmedecek tuvale sahipsiniz. Olasılığın sınırlarını zorlayın ve büyüleyici bir hız ve beceri senfonisi oluşturun.

Neden Stunt Cars Speed Test?

Adrenalin için her türlü arzuyu tatmin eden çevrimiçi araba oyunlarının heyecanını yaşayın.

Hassasiyet ve sinir gerektiren, ustalığınıza meydan okuyan bir simülatör oyununa katılın.

Her seviyenin büyümek için bir fırsat olduğu çocuklar için araba sürme oyunları dünyasını keşfedin.

Bilgisayarınızdaki araba dublör oyunlarıyla oyun deneyiminizi yükseltin, eğlencenin sınırlarını zorlayın.

Kemerlerinizi bağlayın ve dublör sürüş dünyasını yeniden tanımlamaya hazırlanın. Direksiyona geçmeye, yerçekimine meydan okumaya ve cüretkar başarılar diyarında adınızı bir efsane olarak yazdırmaya hazır mısınız? Şimdi Dublör Arabalar: Hız Testi oynayın ve yüksek oktanlı heyecan dünyasında izinizi bırakın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Stunt Cars Speed Test game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Stunt Cars Speed Test game, make sure to check out our other exciting games.