Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Street Fighter 2: Champion Edition

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 18, 2021
Orijinal Street Fighter 2: Champion Edition'ı burada, 1001-oyun.com'da tamamen ÜCRETSİZ oynayın! Bu Efsanevi Oyunu kaçırmayın!
  • Move
    Punch And Kick(You Can Change The Controls To Whatever You Like)

1001-oyun.com'da başka bir klasik oyun zamanı ve bu sefer size efsanevi durumda olan bir oyun getiriyoruz: Street Fighter 2: Champion Edition! Bu dövüş oyununda, Ryu, E. Honda, Chun Li, Vega, Ken ve diğerleri gibi ünlü karakterleri kontrol edeceksiniz. Her karakterin kombolarını mest edin ve en son dövüş şampiyonu olun. Bu oyun onlar gelir kadar klasik ve şimdi ona geri dönme veya ilk kez deneyimleme fırsatınız var. Her durumda, yeni bir oyuncu veya dönen bir oyuncu olun, bu eski okul retro dövüş oyunu ile eğlenmek için garanti edilir.

Oyun kategorilerimizi kontrol ederek daha fazla ücretsiz oyun bulabilirsiniz! Araba oyunlarından ateşleyicilere kadar her şeyi var ve eğer geniş oyun kitaplığımız yeterli değilse, her gün yeni oyunlar eklediğimizi unutmayın!

Özellikler:

  • Orijinal 2D grafikler ve film müziği
  • Yeniden eşlenebilir kontroller
  • Gerçek bir retro deneyim için CRT filtreleri
  • Durumları kaydedin, böylece ilerlemenizi istediğiniz zaman kaydedebilirsiniz

Yayın tarihi
Kasım 2021
Geliştirici
Street Fighter 2: Champion Edition, Capcom tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Street Fighter 2: Champion Edition game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.5k times and has received a rating of 4.43 / 5 din 14 votes. This awesome game has been made by Capcom and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Street Fighter 2: Champion Edition game, make sure to check out our other exciting games.