Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Sticky Road

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 14, 2022
Sticky Road, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve çılgın bir oyundur. Gelin ve kaç seviye geçebileceğinizi görün!
  • Interact With The Game
    Move
    Jump

Çevrimiçi oyunlar çeşitli şekil ve boyutlarda gelir ve muhtemelen sürüş oyunlarına, nişancı oyunlarına ve yarış oyunlarına aşina olsanız da, bugünün oyunu başka bir şeydir.

Sticky Road, tuhaf olduğu kadar eğlenceli de olan o tuhaf oyunlardan biridir. Yapışkan Yol'u tarif etmek zor. Engel parkurlarında gezinmeniz gereken kir bisiklet oyunlarıyla karşılaştırılabilir. Ancak bu oyunda çok daha fazla hasar alabilirsiniz.

Oyun tamamen beceri ile ilgilidir. Beceri seviyeniz ve ekranda olup bitenlere ne kadar iyi tepki verdiğiniz, bitiş çizgisine ulaşıp ulaşamayacağınızı etkileyecektir. Bir seviyeyi tamamladıysanız, bir sonraki seviyenin aynı olmasını beklemeyin. Oyun boyunca devam ettikçe giderek gülünç hale geliyorlar. Sticky Road türünün tek örneği bir oyun ve sizin için onu mahvetmek istemiyoruz, bu yüzden Oynat düğmesine tıklayın ve bu oyunun neyle ilgili olduğunu kendiniz öğrenin!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Çılgın ve öngörülemeyen seviyeler
  • Bir sürü çılgın karakter
  • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Sticky Road, GM Media tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Sticky Road game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by GM Media and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Sticky Road game, make sure to check out our other exciting games.