Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Stickman Supreme Shooter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 01, 2023
Bugünün çevrimiçi oyunu Stickman Supreme Shooter ile atış becerilerinizi test edin! Neyden yapıldığını bize göstermeye hazır mısın?
 • Move
  Run
  Shoot
  Bazooka
  Reload
  Switch Weapons
  Jump

Stickman Supreme Shooter, sınırlı bir alanda zombi ordularıyla savaşan bir çöp adamı kontrol ettiğiniz heyecan verici bir çevrimiçi tarayıcı tabanlı nişancı oyunudur. Hızlı aksiyon ile pusuya düşmemek ve inatçı zombilere karşı silahlarınızı etkili bir şekilde kullanmak için el-göz koordinasyonunuzu geliştirmelisiniz. Her seviyeden geçerken, yok etmek için strateji ve hızlı düşünme gerektiren zorlu zombi patronlarla karşılaşacaksınız. Mühimmatınızı önceden belirlenmiş konumlarda doldurun, ancak dikkat edin, ölümsüzler peşinizde. Bu zor ve adrenalin dolu oyunda, nihai hayatta kalma sınavıyla karşı karşıya kalacaksınız. En iyi çöp adam atıcısı olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı belirlemek için şimdi oynayın!

Başka çevrimiçi oyunlar mı arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize baktınız mı? Canınız ücretsiz oyun havasındaysa ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya oradan başlamalısınız. Araba oyunları, nişancı oyunları, atari oyunları ve simülatör oyunları dahil olmak üzere on binlerce ücretsiz bilgisayar oyunu sunuyoruz. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Hızlı oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Stickman Supreme Shooter, AYN Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Stickman Supreme Shooter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by AYN Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Stickman Supreme Shooter game, make sure to check out our other exciting games.