Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Stickman Hero Fight

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 30, 2022
Stickman Hero Fight, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çevrimiçi bir dövüş oyunudur!
  • Move
    Jump
    Attack
    Special Attack

Eski bir savaşçı olmanın ve düşman askerleriyle savaşmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu durumda, Stickman Hero Fight, sorularınızı yanıtlamak için burada!

Stickman Hero Fight, karada dolaştığınız ve düşman güçleriyle savaştığınız çevrimiçi bir dövüş oyunudur. Silahın bir mızrak ve yeteneklerin efsanevi. Her karşılaşma ile hem kendinizi kanıtlama hem de dövüş yöntemlerinizi geliştirme şansınız olacak. Ayrıca durum vahim hale geldiğinde özel saldırılar da kullanabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe, daha güçlü düşmanlara karşı bir şansınız olmasına yardımcı olacak yeni yeteneklerin kilidini açacaksınız. Ancak ne kadar özel gücünüz olursa olsun, asıl önemli olan hızlı tepkileriniz ve ne pahasına olursa olsun kazanma arzunuzdur!

Bu antik dünyada hayatta kalmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, Oynat düğmesine tıklayın ve elinizde ne olduğunu görelim!

Bunun gibi daha fazla dövüş oyunu oynamak ister misin? Oyun kategorilerimize gidin ve keşfetmeye başlayın! Orada oynamak için binlerce ücretsiz oyun bulabilirsin, sadece seçimini yap! Burada web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz, bu yüzden yakında tekrar gelmeyi unutmayın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Stickman Hero Fight, BotaGame tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Stickman Hero Fight game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 3.40 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by BotaGame and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Stickman Hero Fight game, make sure to check out our other exciting games.